+48 601 175 985 info@emiterm.pl

Szanowni Państwo,

EMITERM jest jednoosobową firmą, która specjalizuje się w wykonywaniu badań termowizyjnych i analiz technicznych. Zakładając firmę w 2012 r. uznałem termowizję (a poprawnie: termografię) za jedną z najciekawszych metod badawczych, mającą bardzo szerokie zastosowania, która właśnie teraz staje się dostępna dla wielu klientów.

Analizuję przyczyny strat ciepła w budynkach, wykrywam usterki izolacji cieplnej i nieszczelności. Analizuję stan urządzeń stosowanych w przemyśle pod kątem ich przegrzewania się i występowania różnych anomalii termicznych. Szczególną pozycję zajmują urządzenia elektryczne, gdzie badania termowizyjne są często jedyną bezpieczną metodą pozwalającą na szybką ocenę stanu urządzenia. Współpracuję z wykonawcami certyfikatów energetycznych, a także z firmami branży budowlanej i elektroenergetycznej.

Celem mojej działalności jest przedstawienie klientowi rzetelnej informacji, popartej prawidłowo przeprowadzonymi pomiarami.

Ofertę badań z użyciem kamery termowizyjnej kieruję do odbiorców indywidualnych, zakładów przemysłowych, instytucji i firm usługowych. Obejmuje ona obecnie najpopularniejsze zastosowania termowizji ? badania budynków, urządzeń elektrycznych i instalacji przemysłowych. Jestem otwarty na współpracę również w zakresie nietypowych zleceń, gdyż poszerzają one wiedzę i przynoszą satysfakcję.

Krystian Karpeta

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Kamera

Kamera termowizyjna jest podstawowym narzędziem profesjonalnego termografa. Stawiamy na jakość,  wszechstronność i niezawodność sprzętu. Dlatego do pomiarów termowizyjnych używamy kamery FLIR T335, najbardziej renomowanego producenta sprzętu termowizyjnego

Certyfikaty

Ukończone kursy i szkolenia: