+48 601 175 985 info@emiterm.pl

Sezon badań termowizyjnych 2019/2020

Późna jesień, zima i wczesna wiosna to najlepsza pora na przeprowadzenie badania termowizyjnego budynku. Można powiedzieć, że z nastaniem chłodów rozpoczyna się sezon badań termowizyjnych w budownictwie. Sprawdzamy stan izolacji cieplnej, jakość montażu i szczelność stolarki okiennej, badamy przyczyny nadmiernych wychłodzeń i strat ciepła. Do przeprowadzenia badania potrzebne są odpowiednie warunki atmosferyczne, a przede wszystkim różnica temperatury pomiędzy wnętrzem i zewnętrzem budynku wynosząca co najmniej 15 oC.

Zapraszam do kontaktu i do omówienia zakresu badania. Odpowiem na pytania i przedstawię warunki potrzebne do prawidłowego przeprowadzenia badania. Badanie wewnątrz budynku zwykle można wykonać w dowolnym terminie, a do badań z zewnątrz  potrzebna będzie odpowiednia pogoda. 

 

  1. Małgorzata Kot Reply

    Dzień dobry. Czy państwa firma nadal prowadzi badania termowizyjne? I jaki byłby koszt sprawdzenia dachu czy nie jest zniszczony przez kuny w miejscowości Gubin

    • kkarpeta Reply

      Dzień dobry, cały czas wykonujemy badania termowizyjne. Niestety Gubin leży dosyć daleko od Mikołowa i Katowic, więc obawiam się, że koszt dojazdu byłby znacznie wyższy od kosztu samego badania.

Leave a Reply

*